موبایل و تبلت
مریم طاهری۲۱:۵۸ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۹ دي

مایکروسافت درخواست ثبت پتنتی را داده که این پتنت گوشی تاشویی را نشان می‌دهد که می‌تواند به تبلت تبدیل شود. این موضوع  نشان می‌دهد که مایکروسافت دستگاهی با این مشخصات را آزمایش کرده است. یادداشت ‌ها و شکل ‌های همراه این پتنت بیانگر این است که گوشی با لولای تاشو چگونه می‌تواند به تبلتی بزرگ تبدیل شود. همچنین این گوشی این قابلیت را دارد تا چند بار تا بخورد تا هنگامی که آن را باز می کنید  تبلتی با صفحه نمایش بسیار بزرگ داشته باشید. البته لازم به ذکر است مایکروسافت در اکتبر ۲۰۱۴ برای اولین بار درخواست ثبت این پتنت را داده است.
با اینکه مایکروسافت هزاران پتنت را سالیانه به ثبت می‌رساند که هیچ کدام به مرحله‌ی تولید نمی‌رسند، متنی که در این  پتنت به چشم می‌خورد جالب توجه بوده و آن را از بقیه پتنت‌ های مایکروسافت مستثنی می ‌سازد. مخترع این پتنت کبیر صدیقی است که در گذشته با موفقیت پتنت‌ های کیک‌استند مایکروسافت و دوربین سرفیس را به ثبت رسانده است.
شایعات گذشته نشان می‌دهند که مایکروسافت بارها طراحی معمول برای گوشی سرفیس فون را رد کرده است.  بنابراین می‌توان پتنت جدید را همان چیزی دانست که مایکروسافت به دنبال آن بوده تا کاربر بتواند گوشی خود را به یک تبلت با صفحه نمایش بزرگ تبدیل کند.
توجه داشته باشید که طراحی سرفیس استودیو ماه ‌ها قبل از معرفی ، توسط یک پتنت لو رفته بود و این امر می‌ تواند در مورد سرفیس فون نیز صدق کند؛ گوشی ای که مایکروسافت قصد دارد با آن قدرتمندانه تر به بازار  گوشی ‌های هوشمند وارد شود.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه