موبایل و تبلت
مصطفی طبری۱۵:۰ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۱۴ تير

گوشی هوشمند G4 قطعاً بهترین گوشی هوشمندی است که ال جی تاکنون تولید کرده است و حالا به گزارش وب سایت AndroidPIT بنظر می رسد مسئولیت ساخت گوشی های نکسوس سال آینده نیز به کره ای ها محول شده باشد.
شاید همگی گمان می کردیم نکسوس آینده اگر بدست ال جی ساخته شود حتماً بر اساس گوشی موفق جی 4 خواهد بود، اما بنظر این طور نیست. بدین ترتیب بسیاری از همین حالا کنجکاو شده اند که اگر نکسوس بعدی برپایه جی 4 طراحی نشود، برپایه چه گوشی دیگری ساخته خواهد شد؟ خب به گفته منابع وب سایت AndroidPIT، نکسوس آینده براساس هیچکدام از گوشی های هوشمند عرضه شده ال جی ساخته نخواهد شد.


بنابراین میتوان انتظار داشت که نکسوس آینده از یک طراحی کاملاً جدید و متفاوت با محصولات فعلی ال جی بهره ببرد. البته در تصاویری که اخیراً در یک وب سایت اندرویدی مرموز منتشر شده بنظر می رسد نکسوس آینده بی شباهت به نکسوس 5 نباشد. البته اگر این موضوع صحت داشته باشد جای خوشحالی است، چرا که نکسوس 5 گوشی بسیار زیبایی بود.


به هر حال باید این شایعات را با دیده تردید نگریست و امیدوار بود که گوگل در ماه های آینده خبرهای دقیق تری را منتشر کند. علاوه بر این هواوی نیز دیگری شرکتی است که شایعه شده مسئولیت ساخت یک نکسوس را برعهده دارد، بنابراین شاید گوگل قصد دارد 2 نکسوس را در سال جاری عرضه کند تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند.

برچسب هاLGLG G4NexusAndroidPIT
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

اسمارت فون جدید LG با نام G4 به زودی معرفی خواهد شد