موبایل و تبلت
مصطفی طبری۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۲۸ تير

گوشی هوشمند OnePlus One قطعاً یکی از گجت های خبرساز سال گذشته محسوب می شود. این گوشی به لطف بهره مندی از مشخصات سخت افزاری عالی و قیمت مناسب بسیاری از کاربران را به سوی خود جذب کرد، اما مشکل اینجا بود که تنها بخش محدودی از این افراد توانستند صاحب این گوشی شوند! وان پلاس وان از طریق سیستم دعوتنامه این شرکت به فروش می رسید و تنها افرادی که از این دعوتنامه برخوردار بودند می توانستند این گوشی را تهیه کنند.
امسال نیز OnePlus 2 از طریق یک سیستم دعوتنامه قابل تهیه می باشد با این تفاوت که تغییراتی در این سیستم صورت گرفته است. در یک پست بلاگ، وان پلاس این تغییرات و همچنین دلیل اصرار بر فروش از طریق سیستم دعوتنامه ای را توضیح می دهد.
ابتدا دلایل این شرکت را در مورد انتخاب سیستم دعوت سال گذشته بخوانید:
ما هیچ تصوری از اینکه کاربران با محصول ما چه برخوردی خواهند کرد نداشتیم و به همین دلیل طبیعتاً نگرانی هایی بابت درآمدزایی و خواب سرمایه نیز وجود داشت. سیستم پیش سفارش و یا تمام شدن سریع موجودی گوشی برای ما مطلوب نبود، به همین دلیل برای مدیریت ریسک ها و ارائه تجربه بهتری به کاربران تصمیم گرفتیم از یک سیستم دعوت استفاده کنیم.
حالا وان پلاس 2 با سیستم دعوت جدید باز خواهد گشت و تجربه های نامطلوب سال گذشته احتمالاً تکرار نخواهد شد.
یکی از مهمترین تغییرات صورت گرفته افزایش تعداد دعوتنامه ها می باشد چرا که با موفقیت سال گذشته گوشی وان، حالا این کمپانی می تواند گوشی های بیشتری را انبار کند. این افزایش یعنی 30 الی 50 برابر تعداد گوشی هایی که سال گذشته برای عرضه آغازین در نظر گرفته شده بودند.
علاوه بر این، وان پلاس یک لیست رزرو تهیه کرده که به کاربران اجازه می دهد برای دریافت یک دعوتنامه ثبت نام کنند و مشکلات سابق را نداشته باشند. اگر از حامیان انجمن OnePlus بوده باشید نیز در اولویت های بالاتری در این لیست قرار گرفته و گوشی خود را در زمان به مراتب سریعتری دریافت می کنید.
همچنین حالا کاربرانی که گوشی خود را تهیه کرده اند می توانند دعوتنامه های خود را با دوستانشان نیز به اشتراک بگذارند و به آنها نیز امکان خرید وان پلاس 2 را بدهند.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

ویدیو Unboxing آیفون ۶اس جدیدترین گوشی کمپانی اپل