تکنولوژی
نيلوفر كل واخي۲۲:۰ - ۱۳۹۵ چهارشنبه ۶ مرداد

سایر گزینه ها شامل یک ASUS ZenBook و یک ساعت هوشمند استیل Pebble Time می باشد.
این پست در مشارکت با Wirecutter صورت گرفته است، راهنمای خریداران برای رسیدن به بهترین تکنولوژی.  شما می توانید لیست به روزرسانی های دائمی آن ها را در TheWirecutter.com مطالعه کنید.
شما ممکن است تا الان پست های بازبینی شده را در Engadget از طریق دوستان ما در Wirecutter دیده باشید. در حال حاضر، و پس از گذشت زمان، ما به انتشار معاملات پیشنهادی آن ها در مورد برخی از گزینه های برتر میپردازیم. به خواندن ادامه دهید، و معامله های مناسب را از دست ندهید، برخی از این فروش ها ممکن است به زودی به پایان برسند.

iPad Pro 9.7” 128GB


قیمت خیابان : 750 $، MSRP: 750$  ، قیمت معامله: 625$
کاهش 125 دلاری به زیر قیمت خیابان، و 25 دلار زیر بهترین قیمتی که برای این iPad Pro دیده ایم. این بخشی از جمعه ی سیاه Best Buy در حراج ماه جولای محسوب می شود. و شما باید در حساب کاربری Best Buy ثبت نام کنید و وارد آن شوید تا بتوانید این تخفیف ها را مشاهده کنید. آن ها همچنین به کاهش 125 دلار برای مدل 265GB پرداخته اند، البته در صورتی که شما ترجیح می دهید تا از فضای بیشتری برای ذخیره کردن برخوردار باشید. در حالی که ما مدل رزگلد را مورد توجه قرار داده ایم، اما این معامله در تمام رنگ ها موجود می باشد.
iPad Pro 9.7” 128GB به عنوان گزینه ی به روزرسانی ما در راهنمای iPad محسوب می شود. دن فریک گفته است "اگر شما نیاز به عملکرد بهتری برای ویرایش رسانه ای، انجام همزمان چند فعالیت و یا بازی کردن، پشتیبانی از Apple’s fantastic Pencil Stylus ، دقت رنگ بالاتر، دوربین هایی در طبقه ی تلفن های هوشمند، ظرفیت گنجایش حافظه ی بیشتر ، و یا صفحه نمایش بزرگتر دارید، یکی از دو مدل iPad Pro برای شما مناسب می باشد."

ASUS ZenBook UX305UA


قیمت خیابان: 750$ ، MSRP:900 $ ، قیمت معامله: 700 $
ZenBook تمایل دارد تا به تدریج قیمت خیابانی خود را هر ماه تا 50 دلار پایین تر بیاورد، و این معامله نیز جزو استثنا نمی باشد. ما آخرین بار دیدیم که از 800 دلار به 750 دلار تا پایان ماه مارچ کاهش داشته است، و اکنون تا 700 دلار کاهش داشته است، بهترین قیمتی که تا این تاریخ دیده ایم.
ASUS ZenBook UX305UA انتخاب ما با توجه به بودجه ی در دسترس برای بهترین ultrabook می باشد. کیمبر استریم گفته است : "این محصول باریک، ارزان قیمت و سبک است و از عمر باتری عالی ای برخوردار دارد، دارای یک کیبورد مناسب، و یک صفحه لمسی قابل اعتماد است. این تنها ultrabook با این دامنه ی قیمتی و به همراه   GB8 حافظه، یک درایور 265 GB و یک پردازشگر Intel Core i5 می باشد. شما باید 200 دلار تا 400 دلار بیشتر برای داشتن یک مدل بهتر از آن هزینه کنید. نقاط ضعف آن؟ ZenBook UX305UA از کمبود برخی از خدمات از جمله صفحه لمسی و کیبورد با نور پشت زمینه برخوردار است.

ساعت هوشمند استیل Refubrished Pebble Time 


قیمت خیابان: 200 $ ( جدید)، MSRP : 250 $ ( جدید) ، قیمت معامله : 100 $
تنها دومین معامله ای است که ما در مورد مدل refurbished pebble Time Steel پست کرده ایم، و یک کاهش 40 دلاری زیر قیمت، بهترین قیمتی است که تا به حال دیده ایم. این معامله تنها در رنگ طلایی و با ضمانت 90 روزه موجود می باشد.
ساعت هوشمند استیل Peeble Time که ما دوست داریم تا آن را در بین راهنمای بهترین ساعت های هوشمند قرار دهیم. کوین پوردی نوشته است، "با این قیمت، ما پیشنهاد می کنیم که Pebble Time Steel به عنوان بودجه ی ورودی برای کاربران اندروید محسوب می شود. اگر شکل مربعی و بند پهن تر با سلیقه ی شما جور در می آید، این ساعت کار خود را به خوبی و به شکل فوق العاده ای در زمینه ی پاسخ دادن به اطلاعیه ها و اتکا کردن به آن ها، دنبال کردن قدم ها و خواب شما و البته نشان دادن زمان در هر حالتی انجام می دهد."

Aukey Quick Charge 2.0 54W 5 Port USB Desktop ، پایه ی شارژ کردن


قیمت خیابان: 25$ ، MSRP : 32$ ، قیمت معامله: 19 $ با کد QQFYTSD8
اطمینان حاصل کنید که از کد ذکر شده برای خرید محصول با این قیمت استفاده می کنید. ما این شارژر را با قیمت 20 دلار و پس از چندین بار استفاده از کد دیده ایم، و در حالی که این قیمت خیلی ارزان تر از قیمت اصلی نمی باشد اما پایین تر از آن قیمت است.
Aukey Quick Charge 2.0 54W 5 با پورت USB دسکتاپ و پایه ی شارژ یکی از گزینه های Quick Charge 2 محسوب می شود که ما آن را جزو بهترین شارژهای دیواری USB با چند پورت انتخاب کرده و آن را در لیست خود قرار می دهیم. نیک گار نوشته است، " برای پنج پورت شارژر، توصیه ی ما Aukey’s Quick Charge 2.0 54W 5 Port با پایه ی شارژر دسکتاپ USB می باشد. این دستگاه دارای یک پورت تکی با شارژ سریع به علاوه ی چهار پورت 2.4-amp می باشد. در طول این دوره از آزمایش، ما چهار iPad در دسترس نداشتیم تا به آزمایش حداکثر قابلیت شارژ کردن بپردازیم، اما می توانیم تایید کنیم که دو iPad و یک تلفن هوشمند Quick Charge 2.0 می توانند با بالاترین سرعت و به صورت همزمان شارژ شوند."
این پیشنهادات همیشه در حال تغییر هستند، و برخی از آن ها ممکن است تمام شوند. برای دیدن یک لیست به روز شده از پیشنهادات اخیر، لطفا به Wirecutter.com مراجعه کنید.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

ربات ASUS ZENBO یک منشی، راهنما و همکار