گوناگون
دنیا شکوهی۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۴ خرداد

سازنده فیلم کوتاه گمشده ( بعدها پیدا شده و دوباره پخش شده) که نسخه تئاتری اصلی The Empire Strikes Back را همراهی میکرد، با راجر کریستین کارگردان، که 100000 دلار برای بازسازی فرشته سیاه کوتاه خود به عنوان چهره مناسب در خواست کرده است، به انگلستان برگشته است. که هر کسی را برای دیدن حتی کوچکترین چیزی مربوط به جنگ ستارگان هیجان زده کرده است.
کمپین Indiegogo (وبسایت) کریستین میگوید، جان رایز دیویس و روتگر هائر متعهد به بودن در کار شده اند. این پروژه باید با قسمت کوچکی از پول شما درست شود.  شما هم میتوانید با اهدا 100 دلار در این قضیه سهیم باشید. همچنین که 10 جا برای نقش های اضافه برای حامیان نگهداری شده است.
5000 دلار حتی به شما نقشی با دیالوگ خواهد داد. پس شما ممکن است که نسل بعدی دریاسالار اکبر باشید. سرمایه گذاری های دیگر شامل کسب تجربه هایی در زمینه تولید، مناطق هنری و تدوین دنیای فیلم سازی باشد. مطمئنا این چیزها را برای CV آینده خود میخواهید. به علاوه اینکه کارگردان یکی از دارایی های ارزشمند خود را به حراج میگذارد، با 20000 دلار سرمایه گذاری، حامی تکه ای از نگاتیوهای اولین فیلم جنگ ستارگان را که جرج لوکاس به کریستین داده بود را خواهد برد.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

با Musio آشنا شوید، روباتی که جواب شما را می دهد!