اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد

به نظر می‌رسد که کاربران در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا و انگلستان بیشترین استقبال و استفاده از شبکه اجتماعی پینترست را به نام خود به ثبت رسانده‌اند.
شبکه اجتماعی پینترست (pinterest) که یک پلتفرم تصویر محور به شمار می‌رود، در سال‌های اخیر توانسته کاربران زیادی را به سمت و سوی خود بکشاند و نظر و رضایت آنها را به خود جلب کند.
بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این شبکه اجتماعی، به نظر می رسد که بیشترین کاربران و مخاطبان آن در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا و انگلستان بوده است که به ترتیب  جایگاه های نخست تا سوم فهرست رده بندی بیشترین استفاده از پینترست را به خود اختصاص داده‌اند.
بعد این سه کشور نیز به ترتیب کاربران در کشورهای استرالیا ، مکزیک ‌، برزیل، اسپانیا، هلند، فرانسه ،هند، آلمان ، ایتالیا ،‌ چین، آفریقای جنوبی،فیلیپین، آرژانتین، نیوزیلند، اندونزی ، کلمبیا و ترکیه بیشترین استفاده از این شبکه اجتماعی تصویر محور را داشته‌اند.
به عقیده بسیاری از کاربرانی که در نظرسنجی های مختلف در کشورهای جهان در خصوص استفاده از شبکه اجتماعی پینترست شرکت کرده اند، این پلتفرم به آنها در هر زمینه که به آن علاقه دارند، ایده های بسیار خوب و جدیدی ارائه می دهد و آنها قادر خواهند بود با بهره مندی از ایده های نو و جذاب، در مشاغل و کسب و کار های خود نوآوری کنند و نظر مخاطبان و مشتریان خود را به سمت و سوی خود جلب کنند.
 

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه