ایران و جهان
سارا محمد علیئی۷:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۲۷ اسفند

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال به تمامی مشترکین خود عیدی می‌دهد.
به گزارش ایسنا، به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به‌ تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد.
در طرح نوروزی همراه اول که از روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ماه ۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می‌شود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت‌ نام، یکی از ۵ مبلغ در نظر گرفته‌ شده به‌ صورت تصادفی فعال می‌شود.
این عیدی به‌ صورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می‌تواند برای مکالمه (داخل شبکه)، پیامک (داخل شبکه) و اینترنت با تعرفه‌ی آزاد، از آن استفاده کند. خرید سایر بسته‌ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس‌های رومینگ و خارجه با این اعتبار امکان‌پذیر نیست.
همراه اولی‌ها می‌توانند در بازه‌ی زمانی اعلام‌ شده، از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۹۷*، به‌ صورت رایگان در این طرح ثبت‌ نام کرده و از عیدی اپراتور اول که به‌ صورت اعتبار داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته‌ شده، بهره‌مند شوند.
ثبت‌ نام و دریافت عیدی تنها برای یک‌ بار و فقط در ایام نوروز امکان‌پذیر بوده و مهلت استفاده از آن از زمان فعال‌سازی تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین است.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه