پوشیدنی
مصطفی طبری۲۲:۰ - ۱۳۹۴ شنبه ۲۱ شهريور

به لطف تصمیم گیری ها، تحقیق، مهندسی سطح بالا و احتمالاً کمی نگاه به علایق مصرف کنندگان، V-Moda محصولی را عرضه کرد که پیش از این کسی فکرش را هم نمی کرد. V-Moda Crossfade Wireless هدفون اطراف گوش این شرکت می باشد که بصورت بی سیم عرضه شده و در واقع نخستین محصول این شرکت است که از فناوری بلوتوث بهره می برد.  Crossfade Wireless به لطف طراحی و مهندسی دقیق V-Moda قادر به پخش تقریباً یکسان صدا بصورت آنالوگ یا بی سیم می باشد.این هدفون در واقع نسخه ای بروز شده از هدفون محبوب و شناخته شدهCrossfade M-100  می باشد که جوایزی را بدست آورده بود. در هدفون جدید نیز از درایورهای 50 میلی متری با دیافراگم دوگانه استفاده شده است. وزن سبک و استفاده از قاب فلزی برای دوام بالا در کنار راحتی مطلوب، از دیگر ویژگی های این نسخه می باشد.اما شاید برجسته ترین نکته Crossfade Wireless تکنولوژی بلوتوثی است که قابلیت اتصال به دو دستگاه بصورت همزمان را داشته و تا 12 ساعت قادر به پخش موسیقی می باشد. در گذشته V-Moda همواره تمایل داشته از کابل به جای فناوری بی سیم استفاده کند، اما اگرچه کابل ها معمولاً قابل اطمینان تر هستند اما به مرور زمان راحتی استفاده کمتری را ارائه می دهند.


بر روی هدفون Crossfade Wireless از کنترل های ساده ای استفاده شده که شباهت زیادی به سه دکمه موجود بر روی هدفون های سیمی این شرکت دارند. کاربران می توانند بلندی صدا را تنظیم کنند، آهنگ را عوض کنند و یا با استفاده از دکمه های مخصوص روی قاب هدفون صدا و تماس های صوتی را کنترل کنند. سیگنال های بلوتوث ساطع شده از بسیاری از گجت های پوشیدنی نظیر ساعت های هوشمند، به لطف سیستم آنتن تقویت شده بدون هیچ مشکلی دریافت می شوند.


هدفون اطراف گوش Crossfade Wireless با قیمت 300 دلار در پنج رنگ مختلف عرضه شده و کاربران با مراجعه به سایت V-Moda.com می توانند قاب هدفون خود را سفارشی سازی کرده و حکاکی های لیزری را سفارش دهند.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

فروش کاورهای پرینت شده هدفون توسط V-Moda