ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۵ آبان

به گزارش استارتاپ ۳۶۰، سریال پلمپ دفاتر تازه تأسیس تپ‌سی ادامه دارد. روز پنجشنبه، چهارم آبان ماه، اداره‌ی نظارت بر اماکن عمومی تبریز دفتر تپ‌سی را که فقط یک ماه از فعالیتش در آن شهر می‌گذشت، پلمپ کرد.
اداره‌ی اماکن گفته است که می‌خواهد به‌طور مستقیم بر فرایند استخدام راننده‌ها در تپ‌سی نظارت داشته باشد. به گفته‌ی روابط عمومی تپ‌سی، این اپلیکیشن درخواست تاکسی آنلاین و مجوز فعالیت در همه‌ی شهرهای کشور را دارد، اما همچنان "سنگ‌‌اندازی‌ها" بر سر راه این شرکت خصوصی ادامه دارد.
برخی ناظران معتقدند فشار رقبای سنتی تپ‌سی عملکرد مجریان قانون را نیز تحت تاثیر قرار داده است. اگر هر شهری قانون خود را داشته باشد، بعید است چالش پلمپ دفاتر جدید تپ‌سی به این زودی دست از سر این سامانه‌ی هوشمند بردارد. پیش از این نیز دفاتر تپ‎‌سی، اندکی پس از راه‌اندازی در مشهد و شیراز پلمپ شده بود، ولی در نهایت مذاکرات قانونی منجر به فک پلمپ آن دفاتر شد. تپ‌سی قصد دارد تا پایان سال دامنه‌ی فعالیت خود را در بسیاری از شهرهای دیگر نیز گسترش دهد.
تبریز ششمین شهری است که شهروندان آن می‌توانند از خدمات اپلیکیشن تپ‌سی برخوردار شوند. این سامانه در تهران، کرج، اصفهان، مشهد و شیراز نیز فعالیت وسیعی دارد.

برچسب ها
دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه