پوشیدنی
مصطفی طبری۳:۳۶ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ خرداد

براساس یک گزارش جدید، بنظر می رسد سامسونگ قصد دارد ساعت هوشمند بعدی خود را در نیمه دوم سال جاری عرضه کند. این گزارش همچنین اشاره می کند که در این ساعت هوشمند از فناوری NFC جهت انجام پرداخت های موبایلی استفاده خواهد شد. در ماه مارس، سامسونگ سرویس پرداخت خود را برای کره جنوبی و آمریکا رونمایی کرد. این سرویس با مشارکت همکاران انتخابی سامسونگ در ماه آینده فعالیت خودش را آغاز خواهد کرد.
اپل نیز در ساعت هوشمند خود از تکنولوژی NFC استفاده کرده تا کاربران قادر به پرداخت هزینه ها از طریق سرویس Apple Pay باشند. سهم اپل از تراکنش های صورت گرفته در این سرویس 0.15 درصد است، یعنی در هر تراکنش 100 دلاری سهم اپل تنها 15 سنت دریافت خواهد کرد.


این در حالیست که گوگل هیچ کارمزدی را از قبال تراکنش ها دریافت نخواهد گرفت. این موضوع به لطف قوانین جدید استانداردسازی بانک ها میسر شده که اپل از آن بی بهره مانده است. البته بانک ها امیدوارند با مذاکراتی که در آینده با اپل خواهند داشت، این شرکت را برای استفاده از این قوانین متقاعد کنند.
البته قرار نیست گوگل هیچ درآمدی از سرویس اندروید پی نداشته باشد. به گفته یک تحلیلگر، هر کاربری که از اندروید پی برای پرداخت های خود استفاده کند، به لطف برنامه های بازاریابی و تبلیغاتی ارزشی معادل 300 دلار برای گوگل خواهد داشت.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

اضافه شدن پشتیبانی iOS به ساعت‌هوشمند Gear S2 سامسونگ