تکنولوژی
مصطفی طبری۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۸ تير

گوگل مدتی پیش اعلام کرده بود که در آینده ای نزدیک ماشین های خودران بیشتری را در منطقه Valley به گردش در خواهد آورد و حالا این اتفاق افتاده است. این شرکت در پستی که در گوگل پلاس منتشر نمود بطور رسمی اعلام کرد که ماشین های خودران Lexus RX چند کیلومتر مربع را در شمال و شمال شرقی مرکز شهر این منطقه طی خواهند کرد.
گوگل در کالیفرنیا ماشین های خودران خودش را در خیابان های عمومی مورد تست قرار داده است اما بنظر می رسد فعلاً برای تگزاس تصمیم به استفاده از دو خودروی نسبتاً قدیمی تر لکسوس گرفته باشد.


شهرهای مختلف و ویژگی های محیطی خاص هر کدام یک فرصت برای گوگل محسوب می شود تا ماشین های خودران را امن تر، کارآمدتر و قابل استفاده در مکان های عمومی کند. به گفته گوگل، خیابان های آستن تگزاس تجربه ای متفاوت برای ماشین های خودران محسوب می شود.
گفتنی است برخلاف مناطقی مانند نوادا، فلوریدا و میشیگان، در تگزاس هنوز قانونی در رابطه با وسایل نقلیه خودران وجود ندارد اما گوگل پیش از وارد کردن لکسوس های RX450h خودش در خیابان های آستن، با مقامات مختلف نظیر فرماندار، شهردار، پلیس منطقه و سازمان حمل و نقل تگزاس هماهنگی های لازم را انجام داده است.

دسترسی سریع
دیدگاه کاربران
در حال حاضر هيچ نظری برای نمایش موجود نيست
ارسال دیدگاه
پیشنهاد ویژهx

11 تصادف ماشین بدون راننده گوگل، نتیجه اشتباه انسانی