محبوب ترین ها
گوناگون
دنیا شکوهی۱۵:۳۰ - ۱۳۹۴ چهارشنبه ۶ خرداد

مانند بسیاری از غول های سیلیکون ولی فیسبوک نیز متولوژی خاص خود را برای القا به کارکنانش دارد. برای گسترش این داستان اصیل فیسبوک از انتشارات داخلی خود برای منتشر کردن کتابی متشکل از جملات قصار استفاده کرده است. برای هدایت کارکنان به سمت نور!
تعدادی از عکس های کتاب بر روی وب سایت بن بری منتشر شده است. بری طراحی است که لابراتوار تحقیقات آنالوگ فیسبوک را اداره می کند. استودیویی که تفکرات غیر دیجیتال بزرگترین کمپانی رسانه اجتماعی دنیا را تشویق میکند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا رزمی۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۵ خرداد

کمپانی های اپل و گوگل طی چند سال اخیر همواره با ios و اندروید برمنظر سیار حکمرانی کرده اند اما هر دو به اندازه کافی باهوش هستند تا بدانند کارشان تمام شدنی نیست. برای ماندن در نوک قله یا نزدیک به آن باید بر آینده متمرکز شد و این دقیقا کاری است که گوگل و بسیاری از کمپانی های دیگر انجام میدهند. به نقل از سایت The Information غول جستجو به طور فعال درحال توسعه نرم افزار موسوم به Brillo است که برای اجرا بر روی دستگاه های کم قدرت با منابع محدود IOT طراحی شده است. منابع آشنا به موضوع اعلام کرده اند که این نرم افزار می توانند .

ادامه مطلب
گوناگون
نرگس درمیانی۱۲:۱۵ - ۱۳۹۴ سه شنبه ۵ خرداد

اروپایی ها کمی بیشتر از یک فنجان چای خوب را دوست دارند! این یعنی اینکه ، فقط یک قسمت از مقدار آبی را که برای مصرف روزانه می جوشانند را نیاز دارند. در واقع اکثر مردم در رابطه با میزان کافی مایع جوشیده شده برای پر کردن فنجان یا قوری، حساس نیستند.
مقداری از این آب جوشیده شده هدر می رود اما می توان این موضوع را به عنوان دورنمای یک طرح نو در نظر گرفت. بیشتر کتری ها دارای پیمانه اندازه گیری اند که میزان آب مورد نیاز را مطابق با تعداد فنجان های مورد نیاز شما، مشخص می کنند. اندازه ی فنجان ها با هم تفاوت است اما باز هم حداقل آن بیشتر از مقدار آب مورد نیاز برای یک فنجان چای است.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا رزمی۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۴ خرداد

کمپانی Nikon یکی از کمپانی های قدیمی و صاحب نام در زمینه ارائه دوربین های عکاسی میباشد و تقریبا همه ما با این نام و برند آشنا هستیم. کمپانی Nikon در اقدامی جالب دوربین عکاسی Coolpix L31 خود را با قاب و وسیله مخصوص سنجش ضربان قلب ادغام کرد که به گردن سگ ها آویخته می شود و به آنها اجازه می دهد تا از تصاویری که آنها را هیجان زده می کنند عکس بگیرند!

ادامه مطلب
گوناگون
مصطفی طبری۶:۲ - ۱۳۹۴ دوشنبه ۴ خرداد

بسیاری از افراد بازی های ویدویی را مشوق و مسبب رفتارهای خشونت آمیز و هنجارشکنی ها می دانند. اما در این بین کمتر کسی به آثار مثبت بازی های ویدیویی بر روی کودکان و رشد و توسعه مهارت های آنها توجه دارد.
اگرچه شاید کمی دور از ذهن برسد اما بازی های ویدیویی می توانند به رشد مهارت های حل مساله کودک کمک کنند. علاوه بر این بسیاری از کودکانی که عاشق این گونه بازی ها هستند در نهایت تلاش می کنند تا بازی هایی را با مهارت های خودشان تولید کنند. در مصاحبه ای جدید که با موسس فیسبوک، مارک زاکربرگ صورت گرفته، وی اعلام کرده که علاقه شدید به این بازی ها در دوران کودکی منجر شد تا به یک برنامه نویس تبدیل شود.

ادامه مطلب
گوناگون
مصطفی طبری۱۰:۳۰ - ۱۳۹۴ يکشنبه ۳ خرداد

دستگاه های پوشیدنی شاید هنوز یک پدید نوظهور محسوب شوند، اما اگر این گزارش جدید درست باشد این دستگاه ها ظرف پنج سال آینده در بخش های صنعتی و سازمانی جایگزین اسمارت فون ها خواهند شد.
براساس گزارش ترکتیکا، کارمندان اعتقاد داند که با کنار گذاشتن اسمارت فون ها و استفاده از ساعت ها و عینک های هوشمند به مراتب عملکرد مناسب تری را در ساعات کاری خود ارائه خواهند داد. علت اصلی این امر بهره گیری از فرمان های صوتی می باشد که یکی از مشخصه های دستگاه های پوشیدنی محسوب می شود.

ادامه مطلب
گوناگون
مصطفی طبری۱۷:۱۱ - ۱۳۹۴ شنبه ۲ خرداد

بنظر می رسد گوگل قصد دارد بر روی دستگاه های ضعیفی نظیر لامپ های هوشمند یا دوربین های امنیتی که تنها 32 یا 64 مگابایت رم دارند نیز تمرکز کند. براساس گزارشات منتشر شده این شرکت، مشغول طراحی یک بستر نرم افزاری جدید تحت برند اندروید برای این دسته از دستگاه ها می باشد.
براساس گزارش سایت The Information، گوگل یک سیستم عامل با عنوان Brillo را بطور اختصاصی جهت استفاده در دستگاه های ضعیف یا اینترنت اشیاء (IoT)، توسعه می دهد.
گوگل ادعا می کند با ارائه این سیستم عامل، کمپانی ها با راحتی بیشتری می توانند دستگاه هایی نظیر یخچال، لامپ یا سایر لوازم خانگی هوشمند را تولید کنند.

ادامه مطلب
گوناگون
رضا رزمی۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴ جمعه ۱ خرداد

برای اشتراک اینترنت خود چقدر ماهیانه هزینه می کنید؟ آیا مطمئن هستید که سرویس دهندگان سرویس واقعی را در اختیار شما قرار می دهند؟ آیا راهی برای اطمینان از این قضیه وجود دارد؟ اینها سوالاتی هستند که اگثر مواقع جواب درست را نمی دانیم و بیشتر سرویس دهندگان اینترنتی هم زیر بار جواب دادن به سوالات شما نمی روند. در بسیاری مواقع راههایی وجود دارد که ISP ها، قوانین را دور می زنند و سرویس غیر واقعی را بفروش می رسانند اما چطور می توان از این مسئله آگاه شد؟

ادامه مطلب
کاربران می خوانند