محبوب ترین ها
اپلیکیشن
رضا حسن زاده۱:۱۹ - ۱۳۹۳ شنبه ۲۹ آذر

لاین یکی از اپلیکیشن های محبوب برای ارسال پیام می باشد و برای اینکه از بازار رقابت با دیگر همتا های خود جا نماند امروز در خبری اعلام کرد که این کمپانی در حال خرید سرویس خدمات موسیقیMixRadio مایکروسافت می باشد و این معامله در اوایل سال 2015 انجام خواهد شد. البته اعلام شده که MixRadio به همکاری خود با مایکروسافت در زمینه گوشی های لومیا ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
رضا حسن زاده۱:۱۰ - ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۵ آذر

اپل در دو دسته مختلف بهترین اپ ها و بهترین بازی های سال را به انتخاب خودش به کاربران معرفی کرد.
از اپ های برگزیده می توان به اپ News Digest یاهو، Paper فیسبوک و کیبورد سوییفت کی (با انتشار iOS 8) اشاره کرد. در بخش بهترین بازی های سال 2014 رتبه اول را بازی Threes (یک بازی فکری) و رتبه دوم را بازی Leo’s Fortune (یک بازی فکری مبتنی بر قوانین فیزیکی) به خود اختصاص دادند.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
رضا حسن زاده۱۳:۴۸ - ۱۳۹۳ شنبه ۱۷ آبان

پیش نمایش فنی ویندوز 10 مایکروسافت در حال حاظر برای چند هفته در دسترس قرار گرفته است و اگر شما میخواهید حس چیزی که قرار است بزودی بیاید را تجربه کنید اما کامپیوتر اضافه ای ندارید که ویندوز را در آن نصب کنید، نصب کردن آن برروی یک ماشین مجازی راهی آسان است که به ویژگی های این ویندوز یک درایو تستی میدهد.ما شمارا از آغاز تا انتهای مراحل ضروری همراهی میکنیم.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
رضا حسن زاده۱۵:۷ - ۱۳۹۳ دوشنبه ۱۲ آبان

از نقشه گرفته تا سرمایه گذاری های خرد و کوچک ، اپلیکیشن های اندرویدی بسیاری را در ماه اکتبر معرفی خواهیم کرد. در این جا به انتخاب خودموان بهترین اپلیکیشن های تازه به بازار آمده را معرفی میکنیم.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
رضا حسن زاده۲۲:۴۶ - ۱۳۹۳ پنج شنبه ۱ آبان

مایکروسافت امروز اولین آپدیت خود را برای کاربرانی که از ورژن ویندوز 10 استفاده می کنند ارائه کرد.
کاربرانی که از Windows Insider program استفاده می کنند امروز پیغام آپدیتی را در منوی بروز رسانی مشاهده خواهند کرد همچنین شما می توانید به صورت دستی با رفتن به مسیر PC Settings > Update and recovery > Preview builds این آپدیت را مشاهده نمایید، مایکروسافت اعلام کرده حجم این آپدیت مابین 2GB تا 2.74GB می باشد.

ادامه مطلب
کاربران می خوانند