کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۱۹ ساعت پیش

به گزارش ارز دیجیتال، گزارشی که توسط پلتفرم آکیوتی (Acuiti) انجام شده است، نشان از افزایش کاربرد ابزارهای مشتقه بیت‌ کوین و اتریوم بین شرکت‌های سرمایه‌گذاری دارد. در این گزارش همچنین عنوان شده است که در آینده نزدیک می‌توان به افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در میان شرکت‌های سرمایه‌گذاری امید بیشتری بست.

ادامه مطلب
اپلیکیشن
اندیشه سبز خزر۲۲ ساعت پیش

به گزارش مهر،‌ واتس‌اپ برای جلوگیری از گسترش اخبار جعلی اعلام کرده اگر کاربری در واتس‌اپ پیامی را دریافت کند که قبلا ۵ بار فوروارد شده باشد، فرد فقط می‌تواند آن را به یکی از چت‌های خود بفرستد.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۱:۰ - ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ فروردين

به گزارش دیجیاتو، دولت کره‌جنوبی به منظور جلوگیری از خروج قرنطینه شدگان از خانه و گسترش بیماری کووید ۱۹، به فکر کنترل موقعیت مکانی آنها با مچ بند الکترونیکی است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

مدیرکل دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان گفت: با افزایش ۳۵ درصدی مرسولات پستی مواجه هستیم و از روزهای ابتدایی امسال بیش از ۳ میلیون مرسوله در سراسر کشور توزیع شده است. او معتقد است پستچی‌ها نیز امروز در خط مقدم کرونا در حال خدمت‌رسانی هستند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به دنبال برخی مصاحبه‌ها، اطلاع‌رسانی‌های نادرست و انتشار آمار غیرواقعی از سوی برخی اعضای انجمن صنفی شركت‌های نمايش ويدیوی آنلاين کشور، فیلیمو و نماوا با انتشار اطلاعیه‌ای مشترک، ضمن توضیح روند فعالیت این صنف، به طور رسمی کناره‌گیری‌شان را از عضویت، فعالیت و هرگونه تصمیم‌گیری در این صنف اعلام کردند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۸ فروردين

به گزارش پیوست، کسب و کارهای اینترنتی این روزها با توجه به شرایط پیش آمده بیش از گذشته تحت فشار قرار گرفته‌اند. گسترش بیماری کرونا و خانه‌نشینی بخشی از مردم و تعطیلی تعدادی از مراکز خرید بسیاری را به سمت خرید آنلاین سوق داده است و از همین رو درخواست‌های ثبت شده در این فروشگاه‌های آنلاین نیز افزایش یافته است. هرچند این افزایش میزان خرید کالا می‌تواند امیدوار کننده باشد؛ اما به دلیل افزایش چند برابری ثبت سفارش‌های آنلاین حالا بسیاری از فعالان در این بخش به دلیل کمبود نیرو در بخش لجستیک و حمل‌ونقل خود با مشکل مواجه شده‌اند.

ادامه مطلب