ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۸:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش ارز دیجیتال، بر اساس بخشنامه جدیدی که در تاریخ ۲۶ خرداد از سوی شرکت توانیر به مدیران شرکت‌های توزیع برق منطقه‌ای ابلاغ شده، اقدامات جدی برای قطع انشعابات برق استفاده‌کنندگان از دستگاه‌های ماینر صورت خواهد گرفت.

ادامه مطلب
کسب‌وکار
اندیشه سبز خزر۷:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش دنیای اقتصاد، شرکت‌های آمریکایی تولیدکننده تراشه اینتل و کوالکام درحال رایزنی و فشار بر دولت آمریکا به منظور کاهش فشارها و تحریم‌ها علیه هواوی و فروش محصولات‌شان به این شرکت چینی هستند. شرکت‌های بزرگی همچون اینتل و زیلینکس در اواخر ماه گذشته، نشستی را با اداره تجارت آمریکا برگزار کرده و درخصوص تحریم‌های وضع‌شده علیه هوآوی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۵:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش فارس، فیس‌بوک سرانجام راه‌اندازی پلتفرم ارز مجازی خود موسوم به کالیبرا را تایید کرده و شرکت‌های اعتباری مشهوری همچون ویزا، مسترکارت و پی‌پل از حمایت از آن خبر داده‌اند.

ادامه مطلب
ایران و جهان
اندیشه سبز خزر۳:۰ - ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد

به گزارش ایسنا، با توجه به این‌که سرویس‌گیرندگان خدمات ارتباطی باید از کیفیت خدماتی که دریافت می کنند، مطلع شوند، روش‌های مختلفی برای این کار توسط سرویس دهندگان خدمات ارتباطی ارایه شده که مراجعه به پنل کاربری اینترنت، یکی از این روش‌هاست.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد

به گزارش مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری برای ایجاد یک شتاب دهنده در حوزه غذاهای دریایی با یکی از بزرگترین شرکت های تولید این نوع غذاها در کشور به توافق رسیده است.

ادامه مطلب
گوناگون
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد

به گزارش ارز دیجیتال، بانک مرکزی روسیه (CBR)، قصد دارد ارز دیجیتالی با پشتوانه‌ی طلا راه‌اندازی کرده تا بتواند در آینده‌ی نزدیک، از آن در پرداخت‌های برون مرزی خود استفاده کند. علاوه بر آن، این کشور قادر خواهد بود تا سیستم پولی استاندارد طلا را با این حرکت دوباره به اجرا درآورد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۸ خرداد

به گزارش ایسنا، برخی بانک‌ها اقدام به افزایش کارمزد ارسال پیامک به مشتریان خود کرده‌اند و گفته می‌شود که سایر کارمزدهای خدمات الکترونیک بانک‌ها نیز در آینده نزدیک افزایش خواهد یافت.

ادامه مطلب