محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ دي

به گزارش فارس، این روزها بازار موبایل اوضاع نابسامانی دارد؛ گوشی گران شده و گوشی‌های رجیستر نشده‌ی آیفون یکی پس از دیگری در حال قطع شدن هستند.
بر اساس گزارش ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از ۱۴ آذرماه اعلام شد دارندگان گوشی‌های اپل به مدت یک ماه فرصت دارند که گوشی‌های خود را در شبکه‌ ثبت کنند، این زمان از ۱۴ دی‌ماه به‌سر رسیده و هر روز گزارش‌هایی مبنی بر قطع سرویس تعدادی گوشی از بازار دریافت می‌شود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ دي

به گزارش «سخت‌افزار»، با راه اندازی یک سامانه‌ی گمرکی برای گوشی‌های هوشمند از این پس مسافران می‌توانند بدون مراجعه‌ی حضوری، تلفن‌های همراه خود را رجیستر کنند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ دي

به گزارش ایلنا، ابوالفضل حسن بیگی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از قول مساعد مسئولان مربوطه برای رفع فیلتر تلگرام تا روز پنج‌شنبه در جلسه این کمیسیون خبر داد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي

به گزارش مهر، برند موتورولا یکی از ۳ برندی است که در فاز دوم اعمال طرح رجیستری، در لیست سیاه قرار گرفت و ورود آن به کشور ملزم به ثبت و شناسه‌دار شدن شد.
تا پیش از این تنها یک شرکت مدعی واردات رسمی این مدل گوشی به کشور بود اما با اجرای فاز دوم طرح رجیستری، تمامی واردکنندگان این برند، ملزم به ثبت رسمی این گوشی برای ورود به کشور شدند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي

به گزارش مهر، مطابق با دستورالعمل اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده‌ی وزارت ارتباطات که سال گذشته به تصویب هیات وزیران رسیده است، حمایت از توسعه دهندگان حقیقی و حقوقی اپلیکیشن‌های ایمن و محتوای چندرسانه‌ای تلفن همراه در دستور کار این وزارتخانه قرار دارد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به‌ منظور جلوگیری از افزایش خسارت اقتصادی صاحبان کسب‌وکارهایی که بر بستر شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند، خواستار رفع فیلترینگ این شبکه‌ها شد.
ناصرعلی سعادت، با اعلام این مطلب، گفت: در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به عنوان مجموعه‌ای متشکل از صاحبان کسب و کار در کشور استقبال می‌کنیم مردم از پیام‌رسان داخلی استفاده کنند و به هیچ عنوان طرفدار محصولات خارجی نیستیم با این وجود مسدودسازی یک‌باره‌ی شبکه‌های اجتماعی خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیمی را متوجه اقتصاد کشور می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۰ دي

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از کاهش زمان فرایند ترابرد تلفن همراه و در نتیجه کاهش 20 درصدی شکایات مشترکان در این زمینه خبر داد.

ادامه مطلب