محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين

رئیس مرکز ملی فضای مجازی از دستور رئیس‌جمهور برای خروج از فضای انحصار در پیام‌رسان‌های خارجی خبر داد و گفت:‌ شورای عالی فضای مجازی تصمیم خود را درباره‌ی تلگرام در زمان مناسب اعلام می‌کند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين

پروانه‌ی فعالیت دو اپراتور خصوصی پست در آخرین روزهای کاری سال ۱۳۹۶ صادر شد تا انتظارها برای تحول و چالاکی در بخش حمل‌ونقل کالا و چشم‌انداز بهتر برای آینده‌ی این بخش بیش از پیش افزایش یابد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين

پیام‌رسان سروش اعلام کرد مصرف اینترنت این نرم‌افزار در دو اپراتور همراه‌ اول و ایرانسل، تا پایان سال جاری رایگان است.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نرم‌افزار پیام‌رسان سروش با انتشار اطلاعیه‌ای در کانال رسمی خود اعلام کرد که به مناسبت ولادت با سعادت امام علی(ع) مصرف اینترنت این پیام‌رسان در دو اپراتور همراه‌اول و ایرانسل، تا پایان سال جاری رایگان است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بهره‌مندی روستا‌های فارس از خدمات اپراتور ایرانسل خبر داد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين

رئیس جمهور، تقویت امید و نشاط در جامعه و ایجاد فضایی مناسب‌تر برای کار و تولید در سال "حمایت از کالای ایرانی" را وظیفه و مسئولیت سنگین همه‌ی مسئولان کشور برشمرد و تاکید کرد: دولت در عرصه‌ی ایجاد اشتغال، مبارزه با فقر تا ریشه‌کنی فقر مطلق و کاهش فاصله میان دهک‌های پردرآمد و کم درآمد جامعه گام‌های ارزنده‌ای برداشته و این گام‌ها در سال جاری پر شتاب تداوم خواهد یافت.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ فروردين

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است سروش و سایر شبکه‌های مجازی به موازات رسانه‌ی ملی در حال فعالیت هستند و افزایش مصنوعی و حبابی مخاطبان با اهرم بستن فضای رقابت، خدمتی به شهروند ایرانی به شمار نمی‌رود.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ فروردين

رئیس کمیته‌ی بین‌الملل کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر بسته شدن تلگرام گفت که نمی‌شود با نقض حقوق بشر امنیت پایدار برای کشور ایجاد کرد.
جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: حق ارتباطات برای مردم یک ضرورت زندگی امروزی است که در ماده‌ی ۱۹ اعلامیه‌ی جهانی حقوق بشر نیز با عنوان آزادی بیان و اعتقادات و ارتباطات فرامرزی بین مردم به عنوان یک حق مسلم بشر به رسمیت شناخته شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۹:۰ - ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ فروردين

به گزارش مهر، مرتضی براری در صفحه‌ی اینستاگرم خود نوشت: کاربرد داده‌های ماهواره‌ای در حفظ و ارتقاء محیط زیست، چهارمین محور از اولویت‌های سازمان فضایی ایران در توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوین در سال ۹۷ است.
وی با بیان اینکه امروز با چالش‌های مختلف محیط زیستی در ایران مواجه هستیم، افزود: خشکسالی و خشک شدن تالاب‌ها و دریاچه‌ها، طوفان‌های شن و گرد و غبار در مناطق مختلف کشور، بیابان زائی و نیز فرونشست زمین در دشت‌های کشور که همگی به واسطه‌ی کمبود منابع آب و رطوبت خاک در کشور حاصل شده است.

ادامه مطلب