محبوب ترین ها
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ شهريور

طبق آخرین اطلاعات، شرکت مخابرات ایران حدود ٦٥٠ میلیارد تومان در بخش تلفن ثابت با عدم وصول مواجه بوده و برای کاهش این رقم برنامه‌های تشویقی برای مشترکان بدهکار تدوین کرده‌ است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ شنبه ۱۸ شهريور

در روز پنج‌شنبه تصویری از بندرانزلی در حساب کاربری رسمی شرکت Instagram منتشر شده است که نشان‌دهنده‌ی نوعروسی می‌باشد که در حال کمک به حمل وسائل ماهیگیری همسرش است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۳:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۷ شهريور

به گزارش فارس، بر اساس جزئیات طرح رجیستری گوشی موبایل، این طرح در سه اپراتور سراسری همراه اول، ایرانسل و رایتل اجرایی می‌شود و اپراتورهای منطقه‌ای و تالیا شامل آن نخواهند شد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۲۱:۰ - ۱۳۹۶ جمعه ۱۷ شهريور

تقریبا دو هفته پیش بود که حذف چند اپلیکیشن پرطرفدار ایرانی از App Store، موجی از نارضایتی ایرانی‌ها را نسبت به سیاست‌های کمپانی Apple به راه انداخت. از جمله‌ی این اپلیکیشن‌ها که قربانی تحریم Apple شده بودند می توان به دیجی‌کالا، الوپیک، تخفیفان، دلیون و تپ‌سی اشاره کرد که در حال حاضر از App Store قابلیت دریافت ندارند.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۶ شهريور

به گزارش ایسنا، شاهرگ اصلی دیتای کشور به ویژه در شهر و روستا در شبکه‌ی زیرساخت مخابرات در حال ایجاد و بدین ترتیب نوسازی بخش دیتای شبکه‌ی مخابراتی کشور به صورت خاص در آن دیده شده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ شهريور

شهروندان بسیاری از کشورهای جهان به پلی استور یا همان فروشگاه مجازی اپلیکیشن‌های اندرویدی شرکت گوگل دسترسی دارند، اما برخی از کشورها از جمله ایران از دسترسی رسمی به آن بی‌بهره بوده‌اند. اما حالا توسعه‌دهندگان پلتفرم اندروید می‌گویند گوگل نام کشورهای ایران، چین، کوبا، ماکائو، میانمار و سودان را هم به «کنسول توسعه‌دهندگان گوگل پلی» (Google Play Developer Console) افزوده است.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۷:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور

آخرین آمار ارائه شده از دفتر بررسی‌های اقتصادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از عبور ضریب نفوذ موبایل از ۱۰۴ درصد و توقف رشد تلفن ثابت در کشور حکایت دارد.

ادامه مطلب
ایران
اندیشه سبز خزر۱۵:۰ - ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر اهمیت مالکیت و دارایی‌های معنوی در کشور تاکید کرد. به گزارش ایسنا، سید ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در بازدید از پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: «به زودی مالکیت و دارایی‌های معنوی بخش بزرگ اقتصاد را تشکیل می‌دهند و اگر مورد توجه قرار نگیرند ما در جامعه دچار عقب ماندگی خواهیم شد.»

ادامه مطلب